Simply together–LO

Uwielbiam wszelkiego rodzaju wyzwania, więc sprawdziłam czy da się wykonać założenia najnowszego wyzwania Świata Pasji – da się!

Wybór padł na jedno z naszych pierwszych zdjęć razem i na dodatek nasze pierwsze selfie – wykonane aparatem a nie komórką. Miałam jednak kłopot z doborem…. papierów – myślałam że problem z tym będzie najmniejszy, bo jestem niebieskolubna, a tu ZONK!

Jak się okazało w moich zbiorach jest cała masa przeróżnych odcieni żółtego oraz cała masa błękitów, turkusów i niemal nic szafirowo niebieskiego (muszę chyba uzupełnić zapasy). Kolejny problem napotkałam gdy szukałam taśm washi, wpadłam więc na pomysł – wykorzystam maski i pastę strukturalną. Nie uwierzycie… znów problem – żadnej odpowiedniej kolorystycznie. Zaczęłam więc mieszać farby, tusze, ecoliny z pastą, ale wciąż wychodziło to zbyt jasne. Poddałam się, ale nie tak żeby nic nie zrobić – co to to nie! „Po krótkim procesie tentegowania w głowie” wymyśliłam że mogę użyć farby i blendera zamiast pasty. Jak już zaczęłam działać, to stwierdziłam że i pasta strukturalna, która początkowo mi nie pasowała się nada. Dodałam trochę odbitek stemplami i chlapania tuszem distress spray – znów problem. Powiecie: niemożliwe! – a jednak… okazało się że papier wchłonął tusz i zrobiły się takie brzydkie zacieki. Co tu robić? Hmmm… zebrałam przygotowane ścinki i poukładałam warstwy i poprzyklejałam wszystko to co przygotowałam. No to pora zająć się brzydkimi pseudokleksami. Kilka zakryłam guzikami i ćwiekami, no ale zostały te niemal w centrum bazy. Pokryłam je białą ecoliną – zawiera pigment i w przeciwieństwie do innych farbek z tej serii jest kryjąca – trochę dłużej się bawiłam, ale podziałało.

Dlaczego napisałam o wszystkich kłopotach, jakie miałam przy wykonaniu tego LO? W zawiązku z dzisiejszym artykułem Świata Pasji -> KLIK!

P1011069

P1011072P1011074P1011075

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Simply together–LO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s